ZHANG JIA GANG CITY NANCHENG MACHINERY CO., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerCIP Temizleme Sistemi

Gıda Endüstrisinde Paslanmaz Çelik CIP Sistemi, Endüstriyel Otomatik CIP Sistemi

Sertifika
En iyi kalite, en iyi satış sonrası hizmet, en iyi takım sizsiniz! Peter, biz sonsuza kadar arkadaşız.

—— Bay m buraihi

Üretim hattı sorunsuz çalışıyor, satış sonrası servis iletişim çok hızlı bir şekilde, firmamız işbirliği çok memnun.

—— Daniel Carrizo

Ben sohbet şimdi

Gıda Endüstrisinde Paslanmaz Çelik CIP Sistemi, Endüstriyel Otomatik CIP Sistemi

Büyük resim :  Gıda Endüstrisinde Paslanmaz Çelik CIP Sistemi, Endüstriyel Otomatik CIP Sistemi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: NC
Sertifika: CE/ISO
Model numarası: 1000

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: USD +11000 + UNIT
Ambalaj bilgileri: Ihraç Ahşap Kutu
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, D / P
Yetenek temini: 30 + BİRİM + YIL
Detaylı ürün tanımı
Boyutu: 3000 1400 * 2000mm Güç: 5kW
Yüzey: Ayna / leke Ağırlık: 900kg
İşleme: geri dönüşüm Malzeme: SUS

1. sisteme genel bakış
Otomatik kontrol sistemi için otomatik tüp tipi ultra yüksek sıcaklıkta sterilizasyon sistemi (UHT), dış faktörlerin sterilizasyon sıcaklığı, yüksek hassasiyetli ürünler / su sıcaklığı kontrolü üzerindeki etkisini tam olarak göz önüne alarak, ekipmanın çalışmasını ve proses göstergelerini, malzeme kalitesini ve düşük asidi garantiler herhangi bir şeyin yanlış gitmemesi için ürünler; dolum işlemi gereksinimleri, sistem bir sıcak su ön sterilizasyon sistemi kapalı, sterilizasyon ile donatılmıştır ve verimli ve güvenilir ve etkili ısı kullanımı, düşük enerji tüketimi düşecektir. Aynı zamanda; manuel işletme ve izleme kompleksi olmaksızın akıllı PLC kontrolü; CIP sistem tasarımı ve üretimi, temizlik üretim ekipmanı ve sterilizasyon gereksinimlerini karşılar.
Otomatik tüp tipi UHT sterilizasyon sistemi ürünleri, tamamen kapalı sistemlerde ani hızlı ısıtma ve soğutma tedavisi için lezzet ve beslenme etkisine azdır ve kirliliği önleyen iki üründür. Kapalı dengeli tank pompasından ürünler, dolum sıcaklığına soğutulduktan sonra ultra yüksek sıcaklık sterilizasyonu ve doğrudan herhangi bir doldurma makinesi ile bağlantılı olarak dolum işi yapılabilir. Malzeme ısı ile sterilize edilir ve ısıtılır. Ortam olarak sıcak su kullanılır ve çıkış sıcaklığı ayarlanır. Ortam olarak soğutma suyu kullanılır ve sıcaklık kontrol hassasiyeti yüksektir. Tüm programlar gerçek işlem gereksinimlerine göre önceden ayarlanabilir. Dokunmatik ekranda yalnızca manuel talimatlar verilmektedir ve otomatik tüp tipi ultra yüksek sıcaklık ani sterilizasyon sistemi, öngörülen prosedürlere göre sıralı operasyonları gerçekleştirebilir.
Otomatik tüp tipi ultra yüksek sıcaklıkta sterilizasyon sisteminin ana bileşenleri, dünyaca ünlü profesyonel ürün üreticilerini kullanmaktadır. ,
2. ana özellikler
(1) sıcaklık kontrol sisteminin ana aksesuarları Danimarka TEMPRESS şirketinin sıhhi ürünleridir;
(2) debimetre Danfoss'un hijyenik ürünlerini seçer;
(3) buhar boruları ve valfleri SPIRAX SARCO ürünlerinden imal edilmiştir;
(4) kontrol bileşenleri ve dokunmatik ekran SIEMENS ürünleri benimser;
(5) PLC, SIEMENS ürünlerini kullanmaktadır;
(6) pnömatik bileşenler SMC ürünleri kullanarak;
(7) UHT sterilizasyon sistemi tüm set insan-makine arayüzü ve PLC merkezi kontrol benimser ve dokunmatik ekran ile donatılmıştır. Dokunmatik ekranda, her görüntüleme birimi, çalışırken, tamamlanmış ve dönüştürülürken çerçeveyi görüntüleyebilir, istemde bulunabilir ve onaylayabilir. Kullanımı kolaydır ve operatör, tüm sistemin çalışma koşullarını çevrimiçi olarak kontrol edebilir ve izleyebilir. Dokunmatik ekran, sistem kontrolü, sıcaklık noktası algılama, sürekli eğri ekranı ve bir kağıt kaydedici (isteğe bağlı parçalar) çıktı, ürün kalite kontrolü online kontrol ve uzun vadeli izleme gönderilebilir;
(8) UHT sterilizasyon sistemi, dış koşulların beklenmedik dalgalanmalarını önlemek için aseptik konfigürasyon olup, ürünün iki kirliliğine neden olur ve böylece dolum üretim hattının tümünün istikrarlı çalışmasını sağlar.
3. otomatik boru tipi ultra yüksek sıcaklık anlık sterilizasyon sistemi parametre kontrolü ve ayarı
(1) ve kontrol sıcaklık sterilizasyonu: bu ekipman setinin sterilizasyonu, sterilizasyon sıcaklığı 137'den daha düşük olması için uygundur. Sterilizasyon sıcaklığı ihtiyaca göre ayarlanabilir. Ekipman, ayarlanan sıcaklığa göre PLC tarafından otomatik olarak kontrol edilebilir ve sterilizasyon sıcaklığının ayar noktasında istikrarlı olması ve kontrol doğruluğu korunacak şekilde ilgili bileşenler otomatik olarak ayarlanır. Akıllı izleme sayesinde, sterilizasyon sıcaklığına ulaşamayan malzeme otomatik olarak ileri geri dolaşıma sokulur ve böylece niteliksiz malzemenin cihazın aseptik bölümünde kirlenmesini önler ve aynı anda karşılık gelen sinyal alarmı sağlar.
(2) deşarj regülasyonu ve kontrol sıcaklığı: deşarj sıcaklığı 65-92 ° C aralığında uygulanabilir olmalıdır. Çıkış sıcaklığı talebe göre ayarlanabilir. Ekipman, ayarlanan sıcaklığa göre PLC tarafından otomatik olarak kontrol edilebilir ve ilgili bileşenlerin çıkış sıcaklığı ayar noktasında sabit kalacak ve kontrol hassasiyeti yüksek olacak şekilde otomatik olarak ayarlanır.
(3) UHT akışının düzenlenmesi ve kontrolü: referans için akış ölçer göstergesi değerleri, UHT akış kontrol valfinin yapay düzenlemesi ihracat gereksinimlerini karşılamak için.

İletişim bilgileri
ZHANGJIAGANG CITY NANCHENG MACHINERY CO.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!