ZHANG JIA GANG CITY NANCHENG MACHINERY CO., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerCIP Temizleme Sistemi

Elektrikli Isıtma CIP Sip Proses Ekipmanı, Gıda Endüstrisinde Aseptik Temiz Yerinde Sistem

Sertifika
En iyi kalite, en iyi satış sonrası hizmet, en iyi takım sizsiniz! Peter, biz sonsuza kadar arkadaşız.

—— Bay m buraihi

Üretim hattı sorunsuz çalışıyor, satış sonrası servis iletişim çok hızlı bir şekilde, firmamız işbirliği çok memnun.

—— Daniel Carrizo

Ben sohbet şimdi

Elektrikli Isıtma CIP Sip Proses Ekipmanı, Gıda Endüstrisinde Aseptik Temiz Yerinde Sistem

Büyük resim :  Elektrikli Isıtma CIP Sip Proses Ekipmanı, Gıda Endüstrisinde Aseptik Temiz Yerinde Sistem

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: NC
Sertifika: CE/ISO
Model numarası: 1000

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: USD +17000 + UNIT
Ambalaj bilgileri: Ihraç Ahşap Kutu
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, D / P
Yetenek temini: 30 + BİRİM + YIL
Detaylı ürün tanımı
Boyutu: 3000 1400 * 2000mm Güç: 4Kw
Yüzey: Ayna / leke Ağırlık: 800kg
İşleme: geri dönüşüm Birim: 600L

Elektrikli ısıtma CIP temizleme sistemi

CIP temizleme ünitesi, sağlık standartlarında gıda ve ilaç üretiminin ön koşullarından biridir, çapraz kontaminasyonun aktif bileşenlerini ortadan kaldırabilir, yabancı çözünmeyen parçacıkları ortadan kaldırabilir, mikroorganizma kirliliğini ve ısı kaynağını ortadan kaldırabilir. Önerilecek GMP ürün gereksinimleri gıda ve ilaç firmalarının CIP online temizleme sistemini kullanmaları.

Elektrikli ısıtma CIP temizleme sistemi süt, bira, içecek ve biyolojik ilaç endüstrilerindeki malzemeleri, boruları ve kapları temizlemek için kullanılır. Santrifüj pompa, temizleme sıvısının taşınması için kullanılır ve zorla sirkülasyon, temizleme amacına ulaşmak için malzeme boru hattını ve ekipman kutusunu çıkarmamak koşuluyla yapılır, böylece işçilerin emek yoğunluğunu düşürür ve temizleme etkisini arttırır. CIP on-line temizleme sistemi, sadece üretim ekipmanlarının parçalanması için değil aynı zamanda basit işletme yöntemi ile güvenli ve otomatik temizleme sistemi kullanılmaktadır. El ile yıkama ile karşılaştırıldığında, operatör farklılıkları için sadece temizleme etkisini etkilemekle kalmaz, ürünlerin kalitesini de artırabilir. Temizlik işleminde tehlikeyi önleyebilir ve iş gücünden tasarruf edebilir.
[CIP temizleme standardı]
CIP temizleme efekti değerlendirme standartları, gıda endüstrisi için ideal CIP olarak temizleme etkisi aşağıdaki standartları karşılamalıdır:
1, koku: taze ve farklı bir lezzet, özel muamele süreci veya özel sahne için hafif bir koku sağlar ancak nihai ürün güvenliği ve kendi kalitesini etkilemez.
2: Vizyon: temiz yüzey, su yok, film yok, kir yok vb. Aynı zamanda, CIP muamelesinden sonra, ekipman üretim kapasitesi önemli ölçüde değişti. Sağlık göstergeleri, mikrobiyolojik göstergeler ilgili gereklilikleri karşılamaktadır; diğer ürünlerin sağlık göstergelerini iyileştirmesine neden olamaz. Ekonomiyi aynı anda karşılayabilen temizlik şartları, maliyeti önemli faktörlerin temizleme etkisini ölçmektir. CIP işlemi operasyonu nispeten güvenli, kullanışlı ve benzeri olmalıdır. Gıda üretim mekanizasyon ve otomasyon derecesi aralıksız iyileştirme ile CIP sistemi yaygın olarak araştırılmış ve uygulanmıştır; bilim ve pazarın gelişimi, gıda üretim hızındaki popülaritesini kontrol etmeye devam ederek artmaya devam edecektir.

İletişim bilgileri
ZHANGJIAGANG CITY NANCHENG MACHINERY CO.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!